BOOKATHON: Laini Taylor w "Podaruj mi miłość"

Święta już tuż tuż, w wielu sklepach już zawisły świąteczne dekoracje a lady zapełniają się promocjami i genialnymi pomysłami na prezenty pod choinkę... Co ciekawe w Anglii już tak nawet od połowy września stoją dekoracje... xD
Skoro zbliża się klimat bożonarodzeniowy - warto sobie go jakoś urozmaicić :) Dlatego przybywam dziś do Was z króciutkim filmikiem nagranym w angielskim klimacie jednego z opowiadań znajdującym się w świątecznym zbiorze "Podaruj mi miłość". Mam przyjemność wziąć udział w bookathonie i opowiedzieć Wam o jednym z moich ulubionych opowiadań - autorstwa Laini Taylor. 
Zapraszam Was na króciutki filmik!


Zapraszam rónież do zajrzenia na facebooka, gdzie jest specjalne wydarzenie, w którym pojawiają się wszystkie filmiki oraz w którym są różne konkursy i bonusy do książki :)

Na blogu na pewno niedługo recenzja całego zbioru - ale już dziś z pewnością mogę go Wam polecić! <3

Pozdrawiam xx

3 komentarze:

 1. Od połowy września? To przesada.

  Laini Taylor wciągnęła mnie do swojej wyobraźni.

  „Córka dymu i kości” – ta książka jest przecudowna. Czytałam ją 3 razy i za każdym razem pochłaniałam każdą stronę. 2 część też jest niczego sobie. Widziałam 3 część "Sny bogów i potworów". Pewnie za jakiś czas skuszę się, by ją kupić i przeczytać.

  Najbardziej utkwił mi w pamięci bohater, który cały czas ubierał się na biało, by podkreślać kontrast między bielą... a krwią.

  Dlatego skuszę się Twoją propozycją.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominowałam Cię do LBA http://maniaczkawkrainieksiazek.blogspot.com/2015/12/liebster-blog-award-2.html miłej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do you need free Facebook Followers?
  Did you know that you can get these ON AUTOPILOT & TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń