Zaoszczędź na święta... jak i po nich!

Idą święta, które zazwyczaj doszczętnie rujnują budżet w każdej rodzinie. Bo trzeba kupić ozdoby, produkty... i prezenty! Tak, to ostatnie najbardziej zmniejsza zasoby portfela, szczególnie, że MY Mole Książkowi uwielbiamy dostawać oczywiście książki, najlepiej kilka. A jak powszechnie wiadomo - one są drogie. No więc zaczyna się kombinowanie, gdzie taniej kupić, gdzie są wielkie promocje świąteczne... Najczęściej sięgamy po oferty znajdujące się w Internecie, bo jest taniej, ale kwota wysyłki czyni z taniej oferty równą tej w sklepach. Co więc zrobić, by oszczędzić i kupić coś porządnego? Mam dla was ciekawe rozwiązanie, o ile jesteście z Łodzi lub okolic. 


Parę dni temu natknęłam się na ciekawą stronę, która ma na celu pozostawienie ciut więcej w naszych portfelach. Firma ta nazywa się KLIENCI, a jej założycielką jest Pani Aneta. Jest to stosunkowo nowa firma, ale rozwija się z niemałą prędkością. Nie oferuje ona jednak promocji, czy niższych cen danego produktu, lecz ZERO płacenia kosztów za przesyłkę. Zapytacie jakim to sposobem płaci się mniej? Już tłumaczę ;) 

Firma ta zbiera odpowiednią ilość chętnych osób do kupna towarów jakim dysponuje określony sklep internetowy i wysyła zbiorowe zamówienie. Dzięki czemu my - kupujący - unikamy płacenia kosztów przesyłki, jak i czasem może się nam przytrafić zniżka. Oczywiście nie ma tu do wyboru jednego sklepu, z którego można wybierać produkty - jest ich całkiem sporo, a są to: Empik, Gandalf.com, Gigant.pl, Madbooks.pl, Merlin.pl, Gigant.pl. A co bardzo ciekawe i dogodne Firma sama dostarcza potem produkty pod wskazany adres. To tak w skrócie, ale pełne objaśnienia tutaj: http://klienci.com.pl/jak-to-dziala/

Jak sama właścicielka mówi, nie planuje się to zakończyć tylko na książkach - to zamierza się rozrastać na inne towary. Ale nam i tak chodzi o książki przede wszystkim :) Nie planuje się też skończyć na tych stronach internetowych, z których dotychczas można kupować tam produkty. Stopniowo będzie się zwiększała pula sklepów. Co więcej można zaproponować swoje tanie księgarnie i płacić jeszcze mniej! 

Jak już mówiłam wyżej, firma powstała niedawno, bo na początku listopada, ale otrzymuje już pozytywne opinie od klientów, którzy dokonali dzięki niej transakcji i kupili coś o wiele taniej. Jest to bardzo ciekawa możliwość, która w dzisiejszych realiach i ciągle podwyższających się cenach wydaje się być bardzo atrakcyjna. Zazdroszczę więc mieszkańcom Łodzi i okolic takowej możliwości, bo sama mieszkam 300 km dalej, toteż skorzystać nie mogę. Ale może Wam to pomoże kupić taniej książki, bo jak wiadomo książkoholicy muszą sobie radzić i oszczędzać jak najwięcej! Każdy grosz się liczy, może więc warto spróbować w taki sposób zaoszczędzić? 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze stroną i jej dotychczasową ofertą, zauważyłam też na niej ciekawe konkursy, więc warto zajrzeć

Strona: https://www.facebook.com/pages/Klienci/524848607610798
FB: http://klienci.com.pl/

Pomóż swojemu portfelowi zaoszczędzić! 

Miło mi też ogłosić, że nawiązałam z tą firmą współpracę. Zna ktoś lub korzysta już z zasobów firmy KLIENCI? Czy taka forma wydaje się was zaciekawić, czy nie jesteście pewni?Zapraszam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz